2012 m. gruodžio 30 d., sekmadienis

Pamato užkasimas

Šito momento laukėm nuo pat darbų pradžios. Reikalo esmė - rasti gera vežėją, radom neblogą. Pasirodo mūsų tolimas kaimynas kaip tik užsiima tokiais darbais, tai jis mums ir smelio pamato užpylimui privežė ir ekskavatoriaus paslaugą suteike.

Viskas pakankamai paprasta, žemės buvo vežamos ir tuo pačiu metu ekskavatorininkas su semtuvu semė ir pylė į vidų. Darbas reikalauja koncentracijos, mažiausiai ko norisi tai, kad per skubėjimą nudaužytų kampus.

Viskas praėjo pakankamai sklandžiai, atvežtą smelį pylėm į vidų, vietinį gruntą - priemolį su žvyru - iš išorės. Hidroizoliacija pasirodė puikiai - atlaikė vieną kitą netyčia nuvirtusį akmenį. Darbams einant į pabaigą ryškėjo namo kontūro vaizdas sklypo peizaže, išties smagu.

uždengta pamato duobė

Pamato grunto vežėjas Vidas pasiūlė darbininką, kuris su kastuvu lygino viską viduje, darbas vyko išties produktyviai.

Taip pat Vidas nurodė iš kur labai pigiai galima atsivežti grunto sklypo pakilimui, tai mes nepraleidom progos ir prisivežėm grunto, pavasarį reikės išlyginti. Toje zonoje, kur pylėm atvežtinį gruntą, nuėmėm viršutinį juodžemio sluoksnį, kurį grąžinsime ant atvežtinio grunto, viska lygindami.

Nerealiai pasisekė su orais. Paskutiniai darbai vyko kartu su pirmu sniegu (pirmos gruodžio dienos). Taigi labai dėkojame gamtai, kad žiema neatėjo anksčiau ir leido mums užbaigti visus suplanuotus darbus.

Na, pamatai paruošti žiemojimui. Laukiam pavasario ir naujų darbų.

Tradiciškai nuotraukos prieš ir po, tik šį kartą su didesniu laiko skirtumu. Nuotraukos darytos visiškai iš to pačio taško.
liepos 31 d.
nuėmus augalinį sluoksnį
gruodžio 5 d., pamatai paruošti žiemai

O kol kas visus su praėjusiom Kalėdom ir laimingų Naujųjų metų, tegu visos svajonės pildosi ir planai būtų įgyvendinti!
vilnius.lt nuotrauka

5 komentarai:

 1. Sveiki, o gal galite pametėti Vido kontaktą, nes mums irgi reikia pigiai grunto sklypo pakėlimui Lentvaryje :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, duokite paštą į jį atsiųsiu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Membrana siaip reiktu uzpilti zvyriuku o ne juodzemiu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ten ne juodžemis, o žvyras/priemolis, kad būtų idealu tai žinome.

   Panaikinti